KESMEŞEKER’DEN 30.YILA ÖZEL MAXI SINGLE; 19 Şubat'ta tüm dijital platformlarda!
17.02.2021

 KESMEŞEKER’DEN 30.YILA ÖZEL MAXI SINGLE: KESMEŞEKER 30

 
Kendine özgü sesi ve duruşu ile Rock müziğimizin önemli gruplarından Kesmeşeker, 30. Yılını özel bir kayıtla kutluyor. Ada Müzik tarafından yayınlanacak yeni çalışma 19 Şubat’ın ilk dakikalarından itibaren tüm dijital platformlardan dinlenebiliyor olacak.
 
Grubun “Dipten ve Derinden” (1991) ile başlayan kayıtlı tarihinde 11. çalışması olan “KESMEŞEKER 30”, 4 şarkıdan oluşuyor. Single içerisindeki 3 şarkı, grubun geride kalan 30 yılına gönderme yapan hitlerinden seçildi; “Tut Beni Düşmeden”, “Ağla Ağla” ve “Ya Aşkım Ol Ya Dostum Ol”. Açılış şarkısı ise grubun 4. on yılının ilk adımı sayılabilecek yeni şarkısı: “Ada”.
 
Kesmeşeker 30, Ada Stüdyo’da Haziran 2020’de akustik ağırlıklı ve canlı olarak kaydedildi. Cenk Taner (vokal, akustik gitar), Demirhan Baylan (basgitar), Gökhan Özcan (davul) ve Özgür Ulusoy’dan (Piyano) oluşan kadro, şarkıların düzenlemelerini de birlikte yaptı.
 
Ayrıca grubun sadık dinleyicilerine 30.Yıl armağanı olarak, limitli sayıda 12 inç 45 devirli özel bir plak basıldı. Bu özel plak hafta sonundan itibaren plak dükkanları ve online mağazalarda olacak.
 

SON EKLENEN 5 HABER