Mehtap Meral, 10. Açık Radyo Şenliği'nin Konukları Arasında..
28.03.2013

 99 saatlik Radyo Şenliği başlıyor

10. Açık Radyo Şenliği’nde Uğur Yücel, Ata Demirer, Rasim Öztekin, Büyük Ev Ablukada, Levent Üzümcü, Birsen Tezer, Feryal Öney gibi isimler dinleyici ile buluşuyor.

Açık Radyo Dinleyici Destek Projesi 10 yaşında! 30 Mart -7 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Dinleyici Destek Projesi özel yayınında, nâm-ı diğer 10. Açık Radyo Şenliği’nde programcı, dinleyici ve dostlar buluşuyor.
 
Türkiye’nin, duruşundan taviz vermeyen sanatçı, kültür ve edebiyat insanları da özel yayında Açık Radyo’da. Ata Demirer, Serra Yılmaz, Uğur Yücel, Buzuki Orhan Osman, Birsen Tezer, Laterna, Mehtap Meral, Büyük Ev Ablukada, Loca Luna, Levent Üzümcü, Ceylân Ertem, Cenk Erdoğan, Ediz Hafızoğlu, Gayda İstanbul, Marsis, utkan'la deniz, Cavit Murtezaoğlu ve Feryal Öney, Kırıka, Rasim Öztekin ve Rashit bu yılki Radyo Şenliği’nin konukları arasında.
 
Bağımsız radyo, aktif dinleyici 
Açık Radyo’yu Açık Radyo yapan niteliklerden biri de, doğada ve toplumda ortak varlık alanlarına sahip çıkma duygusu ile bağımsız düşünüp davranma saplantısının kendine has birleşimi olsa gerek. “Bağımsız varoluş” biçimiyle bir “sosyal girişim modeli” oluşturan Açık Radyo Şenliği 30 Mart’ta başlıyor!
 
Dinleyiciler Nasıl Destek Olabilir? 
Her yıl düzenlenen Dinleyici Destek Projesi ile Açık Radyo dinleyicisi radyosuna sahip çıkıyor. Dinleyiciler seçtikleri programın istedikleri bir saatine veya istedikleri sayıda programa destek veriyor. Yani dinleyiciler Açık Radyo’nun yayınını sürdürebilmesi için destek oluyor. Bunu bir telefonla (0 212 343 41 41) ya da bir “tık”la (acikradyo.com.tr) yapmak mümkün. Açık Radyo seçtikleri programın başında ve sonunda adlarını anarak destekçilerine teşekkür ediyor.

Açık Radyo

SON EKLENEN 5 HABER

Mehtap Meral