Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi `Güz Sezonu`nu Ayşe Tütüncü konseriyle açıyor
27.09.2011

Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi `Güz Sezonu`nu Ayşe Tütüncü konseriyle açıyor

Koç Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren, öğrenci gösterilerinden bir çok ünlü sanatçı ve gurubun etkinliklerine ev sahipliği yapan Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi (SGKM), Güz Sezonu’nu Ekim ayındaki yoğun programıyla açıyor.

2008 yılında açılan, 364 kişi kapasiteli oditoryum, 5 Ekim 2011, Çarşamba günü itibariyle birbirinden değerli sanatçı ve gurupları sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Açılışında Ayşe Tütüncü ve Sıla Gerbağa Trio`nun konserine yer verecek olan kültür merkezi konser sonrasında farklı etkinliklerle sezona devam edecek. Neler bunlar derseniz hepsi aşağıda deriz;

Açılış Ayşe Tütüncü & Sıla Gerbağa Duo ile…
Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi Güz Dönemi’nin açılışında Ayşe Tütüncü (piyano) ve Sıla Gerbağa (Bas Flüt) sahne alıyor. Bas flüt eşliğinde performans gerçekleştirecek olan Tütüncü, 1995’ten bu yana sürdürdüğü “Piyano Perküsyon” projesinde doğaçlamaya açık serbest bölümleri olan besteler, uyarlamalar, çeşitlemeler yapıyor. Ayşe Tütüncü & Sıla Gerbağa Duo, 5 Ekim 2011, Çarşamba günü ücretsiz olarak izlenebilecek.

Cazkolik


SON EKLENEN 5 HABER